stat4u

 

 

Poszukuję osób zainteresowanych pracą w charakterze agenta / pośrednika w obrocie nieruchomościami. 

 

Oferuję:

Pracę w rozwijającej się firmie oferującej wynagrodzenie podstawowe stałe + prowizja od sprzedaży, umowę o pracę, dzieło lub kontrakt, udział w szkoleniach, niezbędne narzędzia pracy, elastyczne godziny pracy, niezbędne wsparcie i wdrożenie, dużo samodzielności i odpowiedzialności w realizacji zadań.

Oczekuję:

Wysokiej  kultury osobistej oraz zdolności interpersonalnych, pozytywnego nastawienia, zaangażowania, komunikatywności, chęci do pracy z ludźmi, bardzo dobrej organizacji, chęci rozwoju zawodowego, posiadania prawa jazdy kat. B.

Obowiązki:

Monitorowanie rynku nieruchomości, systematyczne pozyskiwanie ofert, bezpośredni kontakt z klientami, przygotowanie oferty, prezentacja nieruchomości, pozyskiwanie zleceń do bazy, dbałość o terminową realizację zlecanych zadań i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

 

 

Dołącz do naszego grona!  Wyślij swoje CV.

 

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."